Ekibimiz

Ana Sayfa / Ekibimiz
23 yıllık zaman diliminde müvekkillerimizin dava takiplerini, hukuk danışmanlıklarını gerçekleştirerek hukuk adına köklü bir imza atmış bulunmaktayız. Hukuk büromuz, fikri ve sinai haklar çerçevesinde müvekkillerimize hukuk danışmanlığını sürdürmektedir. 3BC Marka ve Patent şirketimizin en önemli özelliği, tüm kurucu ve ekibin hukukçu kadrosundan oluşmuş olmasıdır. Hukuk büromuzun 23 yıllık geçmişi, yeni şirketimiz olan 3BC ile iç içe hizmet olan marka vekilliğinin de başarıyla beslenmesinde önemli bir imza olmuştur. Hukuk büromuzun kurucularından Canan Kırbaç, 1999’de Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olarak, bu köklü geçmişin temellerini o yıllarda atmış bulunmaktadır. Fikri mülkiyet hukuku arabuluculuk uzmanlık eğitim sertifikasına da sahip olarak alanında sayılı hukukçular arasına girmeyi başarmış, 23 yıl öncesinden 3BC’nin temellerini ilmek ilmek kazımıştır.
Unutmayın ki 3BC Marka ve Patent ile M’Arkanızdayız!

KALİTE POLİTİKAMIZ

Marka vekilliği, avukatlık ve arabuluculuk birbirinden farklı 3 ayrı meslek olsa da aradaki ince çizgi ayrımlar, müvekkillerimize tam hizmet sağlamak açısından güven veren bir duruma dönüşmüştür. Marka vekili ile avukatlık arasındaki fark pek çok kişi tarafından bilinmese de marka vekilliğinin itiraz, savunma görüş yazılarının hazırlanması noktasında ve müvekkillerin bilinçli yönlendirilmesi noktasında hukukçu bakış açısının öneminin oldukça büyük olduğunu belirtmek isteriz.

Müvekkillerimizin marka değerini korumak, artırmak ve entelektüel bakış açılarına geniş vizyon sağlamak ve şirketimizle birlikte markaların da büyümesine tanıklık etmek, 3BC Marka ve Patent şirketimizin misyonunu oluşturmaktadır.

Markanızı güçlü hukukçu ekibimizle birlikte korumaya alarak marka vekilliğinizi yapmaktan gurur duyarız.
M’Arkanızdayız!

Uzmanlarımızla Tanışın

Uzman ekibimizi yakından tanıyın.

Uzman Kadromuz
Ekibimiz her biri alanlarında uzman avukat ve marka – patent vekillerinden oluşmaktadır. Bu bölümde ekibimiz ile ilgili temel bilgilere yer verilmiştir. Detaylı bilgi için bizimle irtibata geçmenizi, görüşme için randevu almanızı rica ederiz.
Canan Kırbaç
info@3bcmarka.com.tr
Berkan Kırbaç
info@3bcmarka.com.tr
Büşra Pınar
info@3bcmarka.com.tr
Beyza Bulut
info@3bcmarka.com.tr
Aysu Şahin
info@3bcmarka.com.tr
Buse Ertaş
info@3bcmarka.com.tr
Büşranur Karamese
info@3bcmarka.com.tr
Deniz Yalçın
info@3bcmarka.com.tr
Gülşah Ayaz
info@3bcmarka.com.tr
Aytül Üzgün
info@3bcmarka.com.tr